У Свентокшиському воєводстві Ви можете загалом отримати до 60 000 злотих, тобто 6000 злотих на 10 осіб до 2023 року.

Усі, припускаючи, що цей PESEL належить працівнику або власнику компанії із сектору малого та середнього підприємництва, яка має місце у Свентокшиському воєводстві.

Функції Операторів виконують ці об’єкти:

  1. Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o.,
  2. Старопольська промислово-торгова палата.,

Нижче наведені норми вищезазначених Оператори:

  1. норми ŚCITT,
  2. норми SIPH,

Дофінансування витрат на послуги з розвитку відбувається на основі рефундації частини понесених витрат. Рівень відшкодування залежить від розміру підприємства, що належить до бажаних цільових груп та послуг, і може становити максимум:

а) самозайняті, мікро- та малі підприємства – 80%,
б) середні підприємства – 50%,
в) для працівників старше 50 – 80%,
г) для низькокваліфікованих робітників – 80%,
ґ) підприємства з високим зростанням – 80%,
д) для підприємств, що працюють у сферах, що становлять розумну спеціалізацію регіону, тобто: металургія та ливарне виробництво, енергоефективне будівництво, оздоровчий та охоронний туризм – 80%,
е) для підприємств, що працюють у галузях, що мають найбільший потенціал для створення нових робочих місць, тобто металургійній, машинобудівній, ливарній, автомобільній, гірничодобувній та переробці гірської сировини, будівництві та туризмі – 80%,
є) для підприємств, що працюють у секторі, визначеному як срібний, білий або зелений сектор – 80%,
ж) підприємці, що ведуть бізнес у середніх та середніх містах, втрачаючи свої соціально-економічні функції – 80%,
з) підприємці, які отримали підтримку у формі аналізу потреб розвитку або планів розвитку відповідно до 2.2. PO WER – 80%,
и) для послуг з розвитку, спрямованих на придбання, підтвердження або підвищення знань, навичок чи соціальних компетенцій підприємців та їх працівників, у тому числі тих, що спрямовані на здобуття кваліфікації, зазначеної у ст. 2 п. 8 Закону від 22 грудня 2015 р. Про Інтегровану Систему Кваліфікацій або дозволу на їх розробку – 80%.

Максимальна вартість дофінансування єдиної послуги з розвитку для одного окремого учасника не може перевищувати 6000 злотих, незалежно від рівня дофінансування. Максимальний обсяг фінансування одного інституційного учасника становить 60 000,00 злотих за весь час реалізації проекту.

Вам цікаво, чи проводимо ми заняття у Вашому місті? Відповідь так, тому що ми проводимо уроки по всьому Свентокшиському воєводству. Наразі – через епідемію – усі служби повинні бути віддаленими, тому наші викладачі будуть проводити такі заняття до подальшого повідомлення.

 

Перед Вами кілька простих кроків, які ми допоможемо Вам подолати:

  1. Просто зв’яжіться з нами. Наші дані можна знайти у вкладці контакти.
  2. Дайте відповіді на кілька простих запитань, і ми повідомимо Вам, на яку суму Ви можете розраховувати у Свентокшиському воєводстві.
  3. Якщо Ви вирішили навчатись, пройдіть тест на нашому веб-сайті та надайте свої особисті дані.
  4. Тоді залишається лише навчання з професійним викладачем.
  5. Після закінчення курсу ми самостійно організуємо для Вас поселення, і Ви отримаєте субсидію від Оператора.

До кожного замовлення ми підходимо індивідуально. У нас Ви можете вивчити будь-яку мову в індивідуальному або груповому курсі.
Ми подбаємо про всі формальності для Вас до і після курсу. Наші клієнти зазвичай отримують 80% фінансування своїх курсів.

Напишіть нам