У Нижньосілезькому воєводстві Ви можете отримати одну субсидію на компанію на суму, що не перевищує 25 000 злотих.

Все з припущенням, що один номер PESEL (працівник / власник) може отримати максимум 5000 злотих. Компанія може отримати на такі PESELі одночасно 5. Функцію головного оператора у новому розподілі субсидій виконує Агентство Регіонального Розвитку “ARLEG” АТ . у партнерстві з Нижньосілезіньска Агенція Економічної Кампанії АТ, Краконська Агенція Регіонального Розвитку АТ, Вроцлавська Агенція Регіонального Розвитку АТ, Нижньосілезіньский Парк Інновації і Науки АТ, положення проекту “ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ РОЗВИТКУ НИЖНЬОСІЛЕЗІНСЬКИХ ММСП І ЇХ РОБІТНИКІВ- ВИДАННЯ ІІ”.

Вам цікаво, чи проводимо ми заняття у Вашому місті? Відповідь так, тому що ми проводимо уроки по всьому Нижньосілезькому воєводству. Наразі – через епідемію – усі послуги мають бути віддаленими, тому наші викладачі будуть проводити такі заняття до скасування рішення.

 

Перед Вами кілька простих кроків, які ми допоможемо Вам подолати:

  1. Просто зв’яжіться з нами. Наші дані можна знайти у вкладці контакти.
  2. Дайте відповіді на кілька простих запитань, і ми повідомимо Вам, на яку суму Ви можете розраховувати у Нижньосльонському воєводстві.
  3. Якщо Ви вирішили вчитися, пройдіть тест на нашому веб-сайті та надайте свої особисті дані.
  4. Тоді залишається лише навчання з професійним викладачем.
  5. Після закінчення курсу ми самостійно організуємо для Вас розрахунок, і Ви отримаєте дофінансування від Оператора.

До кожного замовлення ми підходимо індивідуально. У нас Ви можете вивчити будь-яку мову в індивідуальному або груповому курсі.
Ми подбаємо про всі формальності для Вас до і після курсу.